Tüm dünyada en çok sevilen spor dallarından biri olan futbol maçları ilgiyle takip ediliyor. Liglerin ve Avrupa kupalarının başlamasıyla heyecan artarak devam ediyor. Bu maçları takip etmek isteyen futbolseverler ise hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. Peki 5 Aralık 2021 Pazar bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte maç programı...
5 ARALIK 2021 PAZAR HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?
5 Aralık 2021 Pazar günü oynanacak olan futbol maçlarının kanal ve saat bilgisine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
09:00
Jeonbuk - Jeju United
Güney KoreK-League
Bilyoner TV
09:00
Suwon City - Suwon
Güney KoreK-League
Bilyoner TV
09:00
Ulsan - Daegu
Güney KoreK-League
Bilyoner TV
10:45
Melbourne Victory - Perth Glory
AvustralyaA Ligi
Bein Sports 2, Bilyoner TV
12:00
Fenerbahçe- Ç.Rizespor
TFF Elit U17 Ligi
FB TV
13:00
Sivas Bld. - Afjet Afyonspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok
13:00
Turgutluspor- Sakaryasporbr />TFF 2. Lig
Yayın Yok
13:00
Arnavutköy Bld. - Elazığsporbr />TFF 3. Lig
Yayın Yok
13:00
Kırklarelispor- Akhisarspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok
13:00
Eskişehirspor- Kırşehir Bld.
TFF 2. Lig
Es TV Eskişehir
13:00
Çorum FK - İnegölsporbr />TFF 2. Lig
Yayın Yok
13:00
Karaköprü Bld. - İçel İY
TFF 3. Lig
TRT Kürdi
13:30
Kayserispor- Antalyasporbr />Spor Toto Süper Ligbr />Bein Sports 1
13:30
Ümraniyespor- Boluspor
Spor Toto 1. Lig
TRT SporBein Sports Max 1
13:30
Manisa FK - Kocaelisporbr />Spor Toto 1. Lig
TRT AvazBein Sports Max 2
14:00
Khimki - Arsenal Tula
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV
14:15
RKC Waalwijk - NEC Nijmegen
HollandaEredivisie
Bilyoner TV
14:30
Bologna - Fiorentina
İtalyaSerie A
S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
14:30
Mioveni - Sepsi
RomanyaLiga 1
Bilyoner TV
15:00
St. Etienne - Rennes
FransaLigue 1
Bein Sports 3, Bilyoner TV
15:00
Neftçi Bakü - Sumqayıt
AzerbaycanPremier Ligi
CBC Sport
15:00
Bravo - Radomlje
Slovenya1. Ligi
Bilyoner TV
15:00
Dundee United - Celtic
İskoçyaPremier Lig
Bilyoner TV
15:30
Hannover 96 - Hamburg
AlmanyaBundesliga 2
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
15:30
Heidenheim - Jahn Regensburg
AlmanyaBundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
15:30
Dynamo Dresden - Karlsruhe
AlmanyaBundesliga 2
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV
15:30
Beerschot - Antwerp
BelçikaPro League
Tivibu Spor, Bilyoner TV
16:00
Giresunspor- FatihKaragümrük
Spor Toto Süper Ligbr />Bein Sports 2
16:00
Hatayspor- M.Başakşehirbr />Spor Toto Süper Ligbr />Bein Sports 1
16:00
Rayo Vallecano - Espanyol
İspanyaLa Liga
Smart Spor HD, Spor Smart, Bilyoner TV
16:00
Ponferradina - Mirandes
İspanyaLa Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV
16:00
Altınordu- Samsunsporbr />Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1
16:00
Ascoli - Parma
İtalyaSerie B
Bilyoner TV
16:00
Como - Pisa
İtalyaSerie B
Bilyoner TV
16:15
Basel - FC Lausanne
İsviçreSüper Ligi
Bilyoner TV
16:30
LASK - SV Ried
AvusturyaBundesliga
Bilyoner TV
16:30
Wolfsberger - Altach
AvusturyaBundesliga
Bilyoner TV
16:30
AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam
HollandaEredivisie
Bilyoner TV
16:30
G.A. Eagles - Twente
HollandaEredivisie
Bilyoner TV
16:30
Dinamo Moskova - Ufa
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV
16:30
Nizhny Novgorod - Rubin Kazan
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV
17:00
Venezia - Verona
İtalyaSerie A
S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
17:00
Spezia - Sassuolo
İtalyaSerie A
S Sport Plus, Bilyoner TV
17:00
Lorient - Nantes
FransaLigue 1
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
17:00
Monaco - Metz
FransaLigue 1
Bein Sports 3, Bilyoner TV
17:00
Montpellier - Clermont
FransaLigue 1
Bein Sports beIN ConnectBilyoner TV
17:00
Reims - Angers
FransaLigue 1
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
17:00
Leeds United - Brentford
İngilterePremier Lig
S Sport Plus
17:00
Manchester Utd - Crystal Palace
İngilterePremier Lig
S Sport, S Sport Plus
17:00
Tottenham - Norwich City
İngilterePremier Lig
S Sport Plus
17:00
Lokomotiv Zagreb - Sibenik
Hırvatistan1. Ligi
TV
17:00
Craiova - Voluntari
RomanyaLiga 1
Bilyoner TV
17:00
Bohemians 1905 - Jablonec
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV
17:00
Mlada Boleslav - Pardubice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV
17:00
Banik Ostrava - Ceske Budejovice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV
17:15
Zira - Qabala
AzerbaycanPremier Ligi
CBC Sport
17:30
Stuttgart - Hertha Berlin
AlmanyaBundesliga
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
17:30
QPR - Stoke
İngiltereChampionship
Bein Sports Max 2
18:00
Malaga - Amorebieta
İspanyaLa Liga 2
La Liga 123 YoutubeBilyoner TV
18:00
Anderlecht - Zulte Waregem
BelçikaPro League
Bilyoner TV
18:00
Livingston - Hearts
İskoçyaPremier Lig
Bilyoner TV
18:00
Westerlo - Mouscron
Belçika1. B Ligi
Bilyoner TV
18:15
Elche - Cadiz
İspanyaLa Liga
Smart Spor HD, Spor Smart, Bilyoner TV
18:15
Ionikos - PAOK
YunanistanSüper Ligi
Bilyoner TV
18:15
Brescia - Monza
İtalyaSerie B
Bilyoner TV
18:30
Santa Clara - Arouca
PortekizLiga NOS
Bilyoner TV
18:30
Lugano - Sion
İsviçreSüper Ligi
Bilyoner TV
18:30
St.Gallen - Grasshoppers
İsviçreSüper Ligi
Bilyoner TV
18:45
Feyenoord - Fortuna Sittard
HollandaEredivisie
Bilyoner TV
19:00
Fenerbahçe- Ç.Rizespor
Spor Toto Süper Ligbr />Bein Sports 1
19:00
Nice - Strasbourg
FransaLigue 1
Bein Sports 3, Bilyoner TV
19:00
Denizlispor- Bursasporbr />Spor Toto 1. Lig
TRT SporBein Sports Max 1
19:00
Rapid Wien - Austria Vienna
AvusturyaBundesliga
Bilyoner TV
19:00
Domzale - O. Ljubljana
Slovenya1. Ligi
Bilyoner TV
19:00
Zilina - Spartak Trnava
SlovakyaFortuna Ligi
Bilyoner TV
19:00
Sochi - Krasnodar
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV
19:00
Bodo Glimt - Brann
NorveçEliteserien Ligi
Bilyoner TV
19:00
Molde - Lilleström
NorveçEliteserien Ligi
Bilyoner TV
19:00
Sandefjord - Kristiansund
NorveçEliteserien Ligi
Bilyoner TV
19:00
Sarpsborg 08 - Tromsö
NorveçEliteserien Ligi
Bilyoner TV
19:00
Stabaek - Rosenborg
NorveçEliteserien Ligi
Bilyoner TV
19:00
Stromsgodset - Haugesund
NorveçEliteserien Ligi
Bilyoner TV
19:00
Valerenga - Mjondalen
NorveçEliteserien Ligi
Bilyoner TV
19:00
Viking - Odds BK
NorveçEliteserien Ligi
Bilyoner TV
19:30
Monchengladbach - Freiburg
AlmanyaBundesliga
Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
19:30
Aston Villa - Leicester City
İngilterePremier Lig
S Sport, S Sport Plus
19:30
Dinamo Zagreb - Hajduk Split
Hırvatistan1. Ligi
Bilyoner TV
19:30
KGHM Zaglebie - Lech Poznan
PolonyaEkstraklasa
Bilyoner TV
20:00
Sampdoria - Lazio
İtalyaSerie A
S Sport Plus, Bilyoner TV
20:00
Slovacko - Viktoria Plzen
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV
20:15
Lugo - Ibiza
İspanyaLa Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV
20:15
Real Oviedo - Alcorcon
İspanyaLa Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV
20:15
Real Sociedad B - Burgos
İspanyaLa Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV
20:30
Levante - Osasuna
İspanyaLa Liga
Smart Spor HD, CBC Sport, Spor Smart, Bilyoner TV
20:30
Standard Liege - Charleroi
BelçikaPro League
Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
20:30
AEK - Panathinaikos
YunanistanSüper Ligi
Bilyoner TV
20:30
Aris - Asteras Tripolis
YunanistanSüper Ligi
Bilyoner TV
21:00
Gil Vicente - Famalicao
PortekizLiga NOS
Bilyoner TV
22:00
Atletico Mineiro - Bragantino
BrezilyaSerie A
Bilyoner TV
22:00
Bahia - Fluminense
BrezilyaSerie A
Bilyoner TV
22:00
Corinthians - Gremio
BrezilyaSerie A
Bilyoner TV
22:00
Cracovia Krakow - Legia Varşova
PolonyaEkstraklasa
Bilyoner TV
22:00
Always Ready - Bolivar
BolivyaPremier Ligi
Bilyoner TV
22:00
Independiente Petroleros - Nacional Potosi
BolivyaPremier Ligi
Bilyoner TV
22:00
Real Potosi - Guabira
BolivyaPremier Ligi
Bilyoner TV
22:00
Royal Pari - Blooming
BolivyaPremier Ligi
Bilyoner TV
22:00
Lierse - Lommel
Belçika1. B Ligi
Bilyoner TV
22:30
Las Palmas - Sporting Gijon
İspanyaLa Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV
22:30
Steaua Bükreş - UTA Arad
RomanyaLiga 1
Bilyoner TV
22:30
Alessandria - Cittadella
İtalyaSerie B
Bilyoner TV
22:45
Juventus - Genoa
İtalyaSerie A
CBC Sport, S Sport Plus, S Sport , 2Bilyoner TV
22:45
Bordeaux - Lyon
FransaLigue 1
Bein Sports 2, Bilyoner TV
23:00
Celta Vigo - Valencia
İspanyaLa Liga
Smart Spor HDSpor Smart, Bilyoner TV
23:00
Konferans Finalleri 2. Maç
MLS Play-Off
S Sport Plus
23:00
Mechelen - Genk
BelçikaPro League
Bilyoner TV
23:30
Braga - Estoril
PortekizLiga NOS
Bilyoner TV